Photo Rating Website
Start nth 5300 NTT DoCoMo Spis prac Duda Lyrics
społeczniak w Zamościu

aaaaBober - ogól bobra!aaaa

Temat: Licea w Zamościu
Generalnie odradzam społeczniak.Jest tam nauczycielka matmy Grażyna R. ,która jak się dowie,że twój stary ma firmę i kasę to ma swoje sposoby na to by twój starszy przyszedł do niej do domu i "poprosił" o korepetycje.Nie byłem orłem z matmy ale mój starszy się wściekał,że mam z matmy 1 więc zawiózł mnie do swojego kolegi matematyka by ten mnie sprawdził.Ocenił mnie na dobre 3 ale poradził nie zadzierać i zapłacić za korki u Grażyny R. od tamtej pory miałem same 4.Chciałbym by ten post przeczytał kurator oświaty w Zamościu.
Źródło: forum.roztocze.net/viewtopic.php?t=579Temat: Licea w Zamościu
Mam pytanie: Które waszym zdaniem ogólniak w Zamościu jest najlepszy? Do jakiego chodziliście(lub chodzicie) i jakie macie o nim zdanie. Codzi mi najbardziej o: I, III, Prywatne i Społeczniak. Czekam na informacje!!
Źródło: forum.roztocze.net/viewtopic.php?t=579


Temat: Opinia o sekretariacie III LO
Witam,
chciałbym wyrazić swoją opinię o sekretariacie III Liceum Ogólnokształcącego im C. K. Norwida w Zamościu. Jeżeli III LO jest najlepszym liceum ogólnokształcącym w Zamościu to sekretariat w tymże liceum jest na drugim końcu „lepszości”. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Oto moja historia rekrutacji:

W dniu 5 kwietnia br. (wtorek) Postanowiłem zanieść podanie do sekretariatu III LO. Okazało się, że w III LO w Zamościu nie ma jeszcze odpowiedniego programu do rekrutacji elektronicznej. Mimo to pani przyjęła moje podanie i kazała przyjść po PIN do sprawdzania danych i wyniku rekrutacji w Internecie w poniedziałek (11 kwietnia). Przyszedłem we wtorek (12 kwietnia) i pani powiedziała, że jeszcze PIN’u nie dostanę (powód taki jak wcześniej). Zapewniono mnie, że zostanę poinformowany telefonicznie w sprawie PIN’u. No ta czekam, czekam i nic. Telefon nie dzwoni. Jednakże kolega poinformował mnie, że już są PIN’y bo sam składał podanie. Również od kolegi dowiedziałem się, że trzeba złożyć 2 zdjęcia. Niedługo potem poszedłem do fotografa, a później do III LO (gdzieś na przełomie kwiecień/maj). Szczęśliwie otrzymałem PIN, a ja doniosłem 2 zdjęcia. Mija trochę czasu.... zakończenie roku. Po zakończeniu roku szkolnego jednak zdecydowałem się pójść do prywatnego liceum (I Społeczne Liceum w Zamościu im. UE). 24 czerwca złożyłem tam orginał świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu. Skoro zdecydowałem się na prywatne liceum to chciałem ułatwić życie pani w sekretariacie III LO i wyciągnąć swoje podanie, aby po prostu nie być brany pod uwagę podczas naboru. Wybrałem się tam 27 czerwca (poniedziałek). Nikogo nie było w kolejce do sekretariatu. Więc wszedłem i powiedziałem że chciałbym wycofać podanie i odzyskać 2 zdjęcia. Pani powiedziała coś w stylu – Nie będę teraz szukała. Proszę przyjść po rekrutacji. No więc dzisiaj 11 lipca postanowiłem pójść wycofać podanie i odzyskać 2 zdjęcia (rekrutacja zakończyła się 8 lipca). Wchodzę (pani chyba wypisywała legitymacje czy listę uczniów), mówię czego chcę i słyszę – Proszę przyjść we wrześniu.

Zamiast 2 wizyt w szkole – złożenie podania i później odebrania go. Musiałem pięciokrotnie być w szkole i tak nie odzyskałem podania i dwóch zdjęć (nachodziłem się bo mieszkam na obrzeżu Zamościa).
To jest nie do pomyślenia. Pani zabrałbym maksymalnie 2-3 min. (szukanie) i bym odszedł w pokoju. Lecz ja byłem odsyłany na dalszy termin. Według mnie firma powinna dbać o swojego klienta – to jest metafora [trudne słowo ] tzn. Szkoła powinna dbać o ucznia, a stopień „dbania” powinien iść równolegle z renomą szkoły. Tak niestety nie jest. Sekretariat powinien być dla uczniów, a nie na odwrót!..

Natomiast muszę pochwalić sekretariat „społeczniaka”. No, ale cóż „społeczniak” jest szkoła prywatną, a III LO publiczną,
Wychodzi więc na to, że jaka jakość taka cena....
Źródło: forum.roztocze.net/viewtopic.php?t=944Bober - ogól bobra!

Designed By Royalty-Free.Org